Microsoft Windows Update'e gelen yeni güncelleştirme sayesinde artık yarıda kalan Windows güncellemelerine devam edebileceksiniz!

Windows Update'de Yenilik Geldi!

Windows'un en güncel sürümleri dahi, yarıda kesilen güncelleme sürecini devam ettirme özelliğine sahip değil. Büyük vakit kayıpları ve öfkeli müşteriler ile sonuçlanan bu eksiklik nihayet giderilecek. Windows Central'dan Andy Weir'e göre yakında Windows Update'leri duraklatmak ve devam ettirmek yakında mümkün olacak.
 
Tabii ki bu tüm Windows 10 kullanıcıları için güzel bir haber. Microsoft günümüzde güncellemeleri de olabildiğince hızlı ve ufak hale getirmeye çalışıyordu, fakat buna karşın yoğun bir programın içine iri bir Windows Update sıkıştırmak çok zor olabiliyordu. Yakında, rastgele bir sebepten dolayı duraklattığınız Windows güncelleme süreci, sıfırdan başlamak yerine kaldığı yerden devam edebilecek.
 
Bu haberler Windows Insider yöneticisi Dona Sarkar'dan geldi, ancak özelliğin ne vakit kullanıma açılacağı henüz belli değil. Ancak böyle önemli bir özelliğin bu kadar geç olsa da nihayet geliyor olması Windows kullanıcılarını mutlu edecektir.