Çin'in en güvendiği markalardan olan Xiaomi'nin orta menzilli akıllı telefonu Xiaomi Redmi Note 5 Pro, iPhone X'e benzerliği ile dikkat çekiyor.

Xiaomi'nin yeni telefonu sızdırıldı! İşte Detaylar

Xiaomi, yarın Hindistan'da ilk 2018 akıllı telefonlarını duyuracak. Yeni sızıntılar, şirketin Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro akıllı telefonlarını başlatacağını ortaya koydu. Weibo'da ortaya çıkan yeni bir resim, Apple iPhone X gibi çift arka kameralara sahip olan Redmi Note 5 Pro'yu gösteriyor.
 
Aşağıdaki resim, öne sürülen Redmi Note 5 Pro'yu iPhone X'in üstüne yerleştirilmiş olarak gösteriyor. Apple'ın ilk OLED telefonunun sol üst köşesinde dikey olarak stoklanmış çift arka kameralar bulunuyor. 
 
 
Sızdırılan bilgiler, Redmi Note 5 Pro'nun çift kamera ayarından birinin 1.25μm piksel boyutuna ve f/2.2 diyaframa sahip 12 megapiksel objektif içerdiğini ortaya koydu. Ayrı olarak, 1,12μm piksel boyutuna ve  f/2.0 diyaframa sahip 5 megapiksel ikinci lens bulunuyor.
 
Redmi Note 5 Pro'nun çift kamera sistemi, düşük ışık şartlarında iyi fotoğraflar çekmenin yanı sıra, odaklanmış ön tasarılar ve bulanık arka tasarılar içeren görüntüler de çekmeyi mümkün kılacak. Şaşırtıcı selfie’ler yakalamak için, Selfie-light LED flaş ile etkinleştirilen bir 20 megapiksel ön kamera ile geleceği söyleniyor.
 
 
Bir başka sızdırılmış görüntü, Redmi Note 5 Pro'nun Siyah, Altın, Pembe (Gül Altın) ve Mavi renk seçeneklerinde geleceğini gösteriyor. Redmi Note 5 Pro'nun diğer söylentileri arasında 18:9 en / boy oranı, Snapdragon 636 çip seti, 3GB / 4GB / 6GB RAM seçenekleri, 32 ve 64 GİGABYTE depolama seçenekleri, 4.000mAh pil, MIUI 9 arayüzlü Android Nugat OS ile 5.99 inç FHD+ ekran bulunuyor.