En büyük haberleşme ağı olarak gösterilen Whatsapp artık Business olarak yayında.

Whatsapp İş Geliyor !!!

Whatsapp Business yayında! Bugünden itibaren kademeleri olarak telefonlara sunulacak olan bu yeni uygulama ferdi kullanıcılara değil, işletme sahiplerine hitap ediyor.

WhatsApp Business ile işletme profilleri oluşturulabilecek. Böylece müşterilere, işletmenin tanıtımı, e-posta veya mağaza adresi ve internet sitesi irtibatı gibi bilgiler sağlanmış olacak.

İletileşme araçlarıyla sıkça suallen sualler için hızlı yanıtlar kullanılabilecek ve iletilerinizin okunma istatistiklerine ulaşabileceksiniz. İşletme hesabı olarak listelenen numaranız sayesindeyse insanlar bir işletme numarasıyla iletileştiklerini biliyorlar. Vakit içerisinde onaylı hesaplarında geleceği WhatsApp Business ayrı olarak WhatsApp Web sayesinde bilgisayarlarda kullanılabiliyor. WhatsApp’ın yeni kullanıma sunduğu bu özelliği kullanmak için ekstra bir uygulama indirmenize gerek kalmadan WhatsApp’ı her vakitki gibi kullanmaya devam edebileceksiniz.

 

 


Bu arada aldığınız iletiler üzerinde kontrol sahibi olmaya da devam edebilecek; dilerseniz işletme numaralarını da engelleyebilecek ve iletileri ‘spam’ olarak işaretleyebileceksiniz.