Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanan Honor, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Honor, şimdi de Türkiye Başkanı'nı açıkladı.

Honor Türkiye Çalışmalarına Hız Verdi!

Huawei'nin alt markası denilen Honor, özellikle Çin'de çıkarmış olduğu üst düzey telefonlar ile büyük beğeni toplamıştı. Ülkemize de resmi olarak giriş yapacağını duyuran Honor, Türkiye pazarı için bugün önemli bir atama yaptı.
 
Honor, Türkiye başkanı olarak Kevin Wang'ı atadığını duyurdu. İş yönetimi ve büyüme operasyonuna öncülük yapacak olan tecrübeli isim Kevin Wang, daha önce Latin Amerika pazarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştı.
 
Huawei'de tam 9 sene süresince görev yapan Kevin Wang, son olarak 2017 seneninden itibaren Latin Amerika Tüketici İş Grubu Ürün Dolaysızörü olarak görev yaptı. Huawei’ye 2008 seneninde katılan Kevin Wang, 2 sene süresince Şili’de Satış Müdürü, 3 sene süresince Huawei Şili Tüketici İş Grubu Dolaysızörü pozisyonlarında çalıştı.
 
Wang, 2013 seneninde Huawei Latin Amerika’nın Satış Dolaysızörü oldu ve 4 sene süresince bölgedeki kanal satışlarının yönetimini üstlendi.
 
 
Honor'un ülkemizde nasıl bir ücret siyaseti izleyeceği bilinmiyor. Ancak Huawei telefonlarının ücretlerini göz önünde bulundurduğumuzda; Honor'un çok uygun fiyatlar ile pazara giriş yapacağını söyleyebiliriz.