OnePlus 6'nın sızan resimleri, iPhone X ile başlayan "çentik" modasının yayılacağını kanıtlıyor!

ÇENTİK Modasına OnePlus 6'da katıldı

Görünüşe bakılırsa Apple, (veyahut aslında Essential PH-1), dünyayı "çentik" ile tanıştırdıklarında bir trend belirlediler, çünkü bu çentik bir yere gidecek gibi görünmüyor. Çin'den gelen bir sızıntı bunu ispat ediyor.
 
Yukarıdaki resim, OnePlus 6'ya ait olduğu söylenen bir sızıntı. Gördüğünüz gibi, hemen hemen kenarsız bir Android 8.1 telefon, üst çentik tarzı bir kamerası ve sensörü var, ve bu iki resmi bulan ITHome'daki habere göre, bir hoparlör ve kulaklık girişi de var. Resimden görünen diğer özellikler şöyle: Model numarası P7819, 6GB RAM ve 64GB depolama söz konusu.
 
 
Aletin parıltılı bir arka bölümü var, bu da polikarbon veya cam olabilir demek. 5T'nin metal arka bölümünden değişik bir yöne gidilmiş. Ayrı olarak nihayetinde kablosuz şarj da gelebilir. Çift lens kamerası, bir flaşı, parmak izi tarayıcısı da var.
 
 
OnePlus 6'nın Haziran'dan önce gelmeyeceğini düşünürsek, görünüşe bakılırsa alet resmi olarak ortaya çıkarılana kadar daha bir çok söylenti duyacağız. Fakat bu söylentilerin yanlış olma ihtimali de her vakit var, o yüzden net doğru olarak görmemekte yarar var.