Popüler anlık iletişim uygulaması Whatsapp'ın yayınlanacak yeni sürümünde kullanıcılar artık grup sohbetlerinde görüntülü görüşme olanağı bulacak. Peki bu nasıl olacak?

Whatsapp'tan Grup Videolu Görüşme Özelliği

Whatsapp'ın bir süredir üzerinde çalıştığı özelliğin ayrıntıları ortaya çıktı. Popüler uygulamaya yakında görüntülü grup sohbet özelliğinin gelmesi bekleniyor. Peki WhatsApp görüntülü grup sohbeti nasıl kullanılacak? Bu özellik, WhatsApp beta 2.17.437 güncellemesinde gizlenmiş olarak bulundu. Rapora göre, en fazla dört katılımcının (arayan dahil) bir grup görüşmesine müsaade edileceği görünüyor. İlerleyen vakitlerde bu özellik geliştirilebilir.
 
Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp’a Facebook’un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32’ye yeni bir sembol geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.
 
Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrı olarak kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor.