Mesajları herkesten veya sadece kendinizden silebilirsiniz.

Whatsapp Mesajları Kaç Dakikaya kadar herkesten silinebilir ?

Whatsapp mesajları ne kadar süre içerisinde herkesten silinebilir ?

 
Whatsapp mesajlarına 7 dakikaya kadar herkesten sil özelliği kullanılanilir.
 
Mesajları herkesten veya sadece kendinizden silebilirsiniz.
 
Mesajı herkesten sil, gönderdiğiniz belirli mesajları bir gruptan veya tek bir sohbette silmenizi sağlar. Bu, özellikle yanlış sohbete bir mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesaj bir hata içeriyorsa yararlıdır.
 
Herkes için başarıyla sildiğiniz mesajlar, alıcılarınızın sohbetlerinde (*) "Bu mesaj silindi" olarak görülecektir. Aynı şekilde, sohbet sırasında "Bu mesaj silindi" görürseniz, gönderen mesajını herkesten silmiş demektir.
 
Mesajları sadece gönderdikten sonra yedi dakikaya içinde herkesten silebilirsiniz. Yedi dakika geçtikten sonra, herkesten mesajı silmek mümkün değildir. Herkesten mesajı silmek için:
 
WhatsApp'ı açın ve silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gidin.
Mesaja dokunup basılı tutun > menüden Sil seçeneğini seçin. İsteğe bağlı olarak, aynı anda birden fazla mesajı silmek için daha fazla mesaj seçin.
Sil'e dokunun  > Herkesten Sil.
Not:
 
İletilerin herkes için başarıyla silinmesi için hem sizin hem de alıcınız Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp'ın en son sürümünü kullanıyor olması gerekir.
(*) Siz veya alıcınız Android, iPhone veya Windows Phone için WhatsApp'ın en son sürümünü kullanmıyorsa, bu özellik desteklenmeyecektir.
Alıcılar, mesajınızı silinmeden veya silinme başarısızsa görebilir.
Herkesten silme başarısız olursa size haber verilmeyecektir.
Mesajları kendinizden silmek için
Mesajı benden sil, telefonunuzdan gönderdiğiniz veya aldığınız ileti kopyalarını silmenizi sağlar. Bunun alıcılarınızın sohbetlerinde bir etkisi yoktur. Alıcılarınız iletileri sohbet ekranında görmeye devam eder. İletileri kendinizden silmek için:
 
1-  WhatsApp'ı açın ve silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gidin.
2-  Mesaja dokunup basılı tutun, menüden Sil seçeneğini seçin. İsteğe bağlı olarak, aynı anda birden fazla mesajı silmek için daha fazla mesaj seçin.
3-  Sil'e dokunun  > Benden Sil.