WhatsApp yeni değişikler ve güncellemelerle geliyor. Bir çok kullanıcının beğeneceği özellikler güncelleme içinde olacak. İşte detaylar:

WhatsApp Güncellemesi Geliyor. İşte Detaylar.

WhatsApp yeniden farklarla geliyor. Artık kişi listenizdeki bir numarayı öncelikliler listesine ilave ettiğinizde o kişiden gelen ileti, ana ekranınızda sesli bildirim olarak gözükecek. Diğerleri ise gözükmeyecek. 
 
En popüler iletileşme uygulaması olan WhatsApp'ın bugün yeni özelliği gün yüzüne çıktı. WhatsApp'ın iletileşme alışkanlıklarımızı değiştirecek özelliği beta sürümü ile ortaya çıktı. WhatsApp'ın 10 değişik bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
 

SÜREKLİ BİLDİRİM GELMESİNDEN SIKILANLARA İYİ HABER

 
Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması kullanıcılarının alışkanlıklarını değiştirecek bir yenilik ile isminden söz ettirecek.
 
Telefonunuza baktığınızda ekranınızda okunmamış yüzlerce WhatsApp mesajı görenlerden ve bu vaziyetten sıkılanlardansanız, bu özellik tam olarak sizin hayatınızı kolaylaştırmak için geliştirildi.
 
WhatsApp'ın yeni sürümünün beta sürümünü mercek altına alan Android Police, WhatsApp'ın 10 değişik bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlandığını orta çıkardı.
 

KATEGORİLERE AYRILACAK

 
Kullanıcıların kişileri değişik kategorilere almalarına müsaade edecek olan özellik sayesinde istediğiniz iletilere öncelik verirken istediklerinizi arka tasarıya itebileceksiniz.
 
Örneğin kişi listenizdeki bir numarayı öncelikliler listesine ilave ettiğinizde o kişiden gelen ileti ana ekranınızda sesli bildirim olarak gözükecek. Ancak önem esnasında geriye attığınız kişilerden gelen iletiler ana ekranınızda gözükmeyecek.