Yıllar önce oldukca düşük rakamları satın aldığı Bitcoin sayesinde milyonlarca dolar servete erişen insanlara son zamanda sıkça rastlamaya başladık. Bu insanlardan birisi de, 15 yaşında okulu bırakan Avusturyalı Sam Karagiozis.

Okulu Bıraktı Bitcoin Milyoneri Oldu

Daha daha 15 yaşındayken McDonalds’da çalışmak için okulu bırakan Karagiozis, mülk satışı ve yemek sektörü gibi fark alanlarda teşebbüslere imza attı. Bu teşebbüslerinin ardından Bitcoin ticaretine başladı ve hayatı değişti.

Şu anda 26 yaşında olan Karagiozis, Bitcoin ile 15 milyon dolarlık bir servete ulaşırken, bütün yatırımlarını kripto para birimlerine yaptığını belirtiyor.

Bununla sınırlı kalmayarak bilinen kişi teniz yıldızı Nick Kyrgios ile bir ortaklık kuran ve aynı zamanda ona yüklü miktarda Bitcoin satışı gerçilave ediştiren Karagiozis, son vakitte Auscoin isimli kendi kripto para birimine odaklanmış durumda.

Avustralya’nın bir hayli bölgesinde kripto para birimleri için ATM’ler kurmaya devam eden Karagiozis, yatırım yapmak isteyen insanların ise ellerini acil tutması gerektiğini dile getiriyor.

Bitcoin’in 11 bin dolar düzeyine gerilemesinden kaygı duymadığını belirten milyoner, Daily Mail‘e verdiği röportajda bu tarz düşüşlerin defaatle sefer yaşandığını ve bu yıl ilk çeyreğinin yatırım için son fırsat olduğunu belirtiyor.

shiftdelete'in haberine göre Bitcoin’in 2018 senesi sonunda 80 bin dolar, 3 ila 5 sene içerisinde ise 400 bin dolar düzeyine ulaşacağını belirten Karagiozis, bu konuda aklında hiç bir şüphe olmadığını belirtiyor.