Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda başlayacak? Ne zaman yayınlanıyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman,hangi kanalda başlıyor ? (Video)

 
Ekranların efsane dizisi için geri sayım başladı. Başrolünde Necati Şaşmaz'ın bulunduğu Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman başlıyor? Geçtiğimiz sezondan beri merakla beklenen Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak? İşte diziyle alakalı tüm ayrıntılar...
 
Geçtiğimiz seneden ısrarla beklenen Kurtlar Vadisi Kaos için heyecan dorukta. Uzun yıllardır değişik sürümlerle izleyici karşısına çıkan Necati Şaşmaz'ın dizisi Kurtlar Vadisi Kaos olarak seyirciyle buluşuyor. Yayınlandığı günden bu yana reytinglerde üst sıralarda yer alan Kurtlar Vadisi Karışıklık ne zaman başlayacak? Polat Alemdar karakteriyle çığır açan Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeni kanalı TRT 1 mi TV 8'de mi olacak? İşte Türk televizyonlarının fenomen dizisiyle konusunda tüm merak edilenler...
 

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

 
2018 senesi bakımından başlanması beklenen Kurtlar Vadisi Karışıklık Şubat ayında yayınlanacağı öne sürülse de yapımcı şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Geçtiğimiz günlerde Kurtlar Vadisi Vatan olarak beyazperde de yerini alan dizi Kurtlar Vadisi Kaos olarak bu yıl seyirciyle buluşacak. Dizinin yayınlanma tarihi belli olur olmaz haberimizden izleyebilirsiniz. 
 

KURTLAR VADİSİ KAOS FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 
Dizinin henüz resmi fragmanı bulunamamasına rağmen beklenti büyük ölçüde arttı. Çünkü Kurtlar Vadisi Kaos diğer serilere göre çok daha farlı bir senaryo ile seyirci karşısına çıkacak.
 

KURTLAR VADİSİ KAOS HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

 
Kurtlar Vadisi hayranlarının uzun süreli bekleyişi bitiyor. Yeni isimi ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ ismiyle ekranlara dönerek hasreti bitiriyor.
 
Ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, 2018 senesi itibariyle Şubat ayında ekranlarda olacağız açıklamasının hemen peşinden dizinin sevenleri kanal açıklamasını dört gözle bekliyordu.
 
Henüz resmi bir açıklama gelmemesine karşın Pana Film’in Kurtlar Vadisi Kaos için yakın görüşmede olduğu kanal TV8! Anlaşma sağlanırsa ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ TV8’de ekranlara dönecek. Dizinin yeni kanalıyla alakalı resmi açıklama gelmesi halinde haberimizden öğrenebilirsiniz.
 
İŞTE NECATİ ŞAŞMAZ'IN YENİ DİZİYLE ALAKALI O AÇIKLAMASI
 
Dizinin yayın tarihini başrol oyuncusu Necati Şaşmaz duyurdu. Şaşmaz, "Bir Hadis Bir Film Kısa Film Yarışması Ödül Töreni" için geldiği Konya'da, ANADOLU AJANSI muhabirine, televizyonda 2003 seneninde yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin, 2018'de "Kurtlar Vadisi Kaos" olarak izleyicinin karşısına çıkacağını belirtti. Şaşmaz, "Dizimizin senaryosunu bitirdik. Şubat ayı gibi televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak allahın izniyle." diye konuştu.