Sosyal medya devi Facebook, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yeniliklerini duyurdu. Messenger'a gelen bu özellikleri çok seveceksiniz.

Facebook'tan yeni özellikler!

Sosyal medya devi Facebook, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü boş geçmedi. Facebook, iletileşme platformu Messenger için yeni özelliklerini duyurdu. Messenger'a yeni gelen özellikler ile Sevgililer Günü daha renkli geçecek.
 
14 Şubat Sevgililer Günü için Messenger'a gelen yeni özellikler düşünebileceğiniz üzere sevgi ve kalp üzerine temaları içeriyor. Messenger'ın iOS ve Android uygulamasında kullanabileceğiniz özellikler arasında; yağmur şeklinde akan kalpler özelliği çok hoşunuza gidecek.
 
Eşinize veya sevgilinize Messenger üzerinden kalp gönderdiğinizde ekran kalpler ile dolacak. Ayrı olarak konuşma penceresinde sevginizi daha iyi ifade faktörüz için özel emoji de yer alacak.
 
Sevginizi değişik bir şekilde anlatmak için özel metin renginizi, emojinizi ve takma isminizi ayarlayabilirsiniz. Ayrı olarak Facebook üzerinde sevgili olduğunuz kişiyi bilgiler bölümüne ilave ettiyseniz, sevgiliniz iletiler sekmesinin en üst bölümünde yer alacak.