Sizin doğmanızı bekleyen 109 bin insan olmasını ister miydiniz? Calihan Gee isimli bebeğin, daha anne karnındayken 109 bin takipçisi oldu.

Doğmadan Instagram'da 109 Bin Takipçisi Olan Bebek

Sosyal medyada neyin alaka görüp neyin ilgi görmeyeceği hiç belli olmuyor. Yıllarca uğraşıp 100 bin takipçiye ulaşamayan insanlar bulunduğu gibi tek bir kelimeyle ünlü olan insanlar da var. Bu haberimizde doğumundan bir gün önce 109 bin Instagram takipçisine erişen Calihan Gee isimli bebekten söz edeceğiz.
 
Ebeveynleri tarafından Instagram profili açılan Calihan Gee bebek, çok kısa süre içinde 109 bin takipçiye erişti. Bebek doğduktan sonra takipçi sayısını artırmaya devam etti. Şu anda 147 bin takipçiye sahip bebek, sadece annesi, babası, kardeşleri ve ailenin genel hesabını izliyor. Calihan Gee ile 6. Instagram hesabını açan aile, daha önceki çocuklarına da benzer sayfalar açmışlar.
 
 

Weight = 8 lbs 1 ounce. Length = 20 inches. Cheek softness = Off the charts.. 💙

Calihan "Cali" Gee (@caligee)'in paylaştığı bir gönderi (

)
 
 
Normalde Instagram’da bir profil açmak için 13 yaşından büyük olmanız gerekiyor, ancak profiliniz ailenizin gözetiminde açılırsa Instagram’ın bu vaziyete bir şey diyeceğini sanmıyorum. 14 Şubat’ta doğan minik Gee, geleceğin ünlü sosyal medya yıldızlarından olacak gibi duruyor. Yalnızca 2 günde takriben 40 bin yeni takipçi kazanan tatlış bebek, ailesinin ününü devam ettirecek. Ailenin şu anda aktif olarak kullandığı 6 ayrı Instagram hesabı bulunuyor ve bu hesaplarda toplamda 1.8 milyon takipçi var.
 
Bütün hayatlarını sosyal medyaya taşıyan aile, şu sıralar ailelerine katılan yeni fenomeni kutluyorlar. Peki, sizce küçük çocuklara Instagram hesabı açmak mahzurlu mı? Bunu yaparken dikkat edilmesi şart olan şeyler var mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
 

hello world.. 🌎

Calihan "Cali" Gee (@caligee)'in paylaştığı bir gönderi (

)