Türk Telekom, daha önceki telefonunu getirenlere Galaxy S9 ve S9+’da 4100 TL’ye varan indirim yapacağını izah etti.

Türk Telekom Galaxy S9'e indirim yapıyor!

Samsung'un yeni amiral gemisi telefonları Galaxy S9'u 4.599 TL'den Galaxy S9+'ı ise 5.199 TL'den çok yakında Türkiye'de satışa sunacak. Resmi satış öncesi operatörler, müşterileri için hazırladıkları birbirinden cazip teklikler ile karşımıza çıkmaya başladı.
 
Türk Telekom, Galaxy S9 ve Galaxy S9+ satın almak isteyen müşterilerine tam 4.100 TL'ye varan indirim yapacağını açıkladı. Fırsat Bu Fırsat mottosu ile duyurulan bu kampayandan daha önceki telefonunu getiren Türk Telekom müşterileri faydalanabiliyor.
 
Daha önceki telefonunu Galaxy S9 satın almak için Türk Telekom'a veren müşteriler maksimumda 4.100 TL indirim kazanabilecek. Ancak kampanyanın maksimum tutarından yararlanmak için hangi daha önceki telefonu vereceğiniz daha bilinmiyor.
 
Türk Telekom çalışanları, daha önceki telefonunuzu inceleyecek, sisteme bilgileri girecek ve sistem otomatik olarak bir ücret belirleyecek. Daha sonra bu tutar Galaxy S9 veya Galaxy S9+'ın ücretinden düşülecek.
 
Daha önceki telefonunuzun değişim değerini buradan hesaplayabilirsiniz. Öneriler>Akıllı Alet Yenileme ve Taksit Tasarılama bölümünden telefonunuzu seçebilirsiniz.