Samsung'un J serisi akıllı telefonlarından Galaxy J8'in tanıtım öncesi, test sitelerinden özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy J8 Sızdı!

Görünen o ki Samsung, bu sene Galaxy J serisini yenilemek için hazırlanıyor. Mukayese etme internet siteleri yeni Galaxy J serisi modellerle dolup taşıyor ve bunlar yakında piyasaya çıkabilir.
 
Galaxy J4, Galaxy J6 ve AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'nin yeni Galaxy J3 varyantının hemen peşinden, Geekbench veritabanında şimdi de SM-J800FN model numarası ile bir alet belirledi. Mevcut model numaralarına ve alakalı isimlerine bakarsak, SM-J800FN muhtemelen Galaxy J8 olarak piyasaya sürülecek. Karşılaştırma listesinin yanı sıra, Galaxy J8 için yazılım geliştirmeyi destekleyen ispat eder da var.
 
 
Karşılaştırma neticenine göre, Galaxy J8 3GB RAM ve 1.6 GHz hızında çalışan bir Exynos 7870 işlemcisi ile güçlendirildi. Exynos 7870, Galaxy J5 (2017) , Galaxy J7 (2017) ve Galaxy J7 Prime gibi diğer Galaxy J serisi telefonlarda zati kullanılan sekiz çekirdekli bir işlemci.
 
Samsung'un bu akıllı telefonları ne vakit duyuracağı ve kaça mal olacağı henüz belli değil ancak bu sızıntılar, Güney Koreli şirketin J serisi akıllı telefonlarını çok yakında başlatmayı tasarıladığının bir göstergesi olabilir.