Samsung'un yeni amiral gemisinde uygun bir fiyat politikası izleyeceği konuşuluyor.

S9 Fiyatı ne kadar olacak ?

Akıllı telefon pazarında fiyatlar gittikçe artıyor. Büyüyen ekran boyutları ve gelişen donanım bileşenleriyle beraber ülke dışında fiyatlar 1000 dolar düzeyine kadar çıkmıştı. Bu vaziyet tüketicileri rahatsız etmeye ve satışlara da yansımaya başlamıştı. Ancak bugün Çin'den gelen raporlara göre Samsung bu konu üzerine biraz kafa yormuş ve Galaxy S9'u bu konuya dikkat ederek piyasaya sunacak.

Dün, Samsung Çin Başkanı Quan Guixian bir röportajda pek çok üreticinin daha iyi kullanıcı tecrübenini sunmak için telefonlarının ücretlerini artırdığını söyledi. Ancak Samsung Galaxy S9'un satış ücretinin bu manada uygun olacağını da ifade etti. Bu kolayçe, Samsung Galaxy S9'un mevcut modellerden daha az satış ücretine sahip olacağı mananına geliyor. Raporlara göre Galaxy S9, takriben 800 $ücret yaftanına sahip olacak.

GALAXY S9 ÖZELLİKLERİ

Söylentilere ve sızan dokümanlara göre Samsung Galaxy S9, daha yüksek en-boy oranı, 12MP arka kamera ve yüz tanıma, IP68 su ve toza dayanıklılık oranı, kablosuz şarj, Snapdragon 845 ve 5.8-inç ekran ile gelecek.