Samsung, Galaxy S9'a bir an önce ulaşmak isteyenlere eski telefonunu getirmeleri halinde ciddi indirimler gerçekleştiriyor. Peki hangi akıllı telefon Samsung'dan ne kadar indirim almanızı sağlıyor?

Eski Telefonunu Getir Galaxy S9'u Götür

Samsung, dün gece her sene olduğu gibi görkemli bir etkinlik ile yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ı tüketicilerin beğenisine sundu. Bazıları şirketin tasarım ile ilgili yeterince iyileştirme yapmadığı için tenkitte bulunurken, çoğu kişi başta kamera olmak üzere gerçilave ediştirilen iyileştirmelerden hoşnut kaldı.
 
Yeni amiral gemilerinin performans ve kararlılığına güvenen Samsung, tüm akıllı telefon kullanıcılarının yeni Galaxy’leri test2 edebilmesi için oldukça cazip bir indirim kampanyası düzenliyor. Buna göre daha önceki akıllı telefonunu getiren kullanıcılar, Galaxy S9 veyahut Galaxy S9+ alırken 2600 TL’ye kadar indirimden yararlanabilecekler.
 
Aşağıdaki listeden Samsung’un hangi amiral gemisi için ne kadar indirim gerçilave ediştirdiğini inceleyebilirsiniz. Ayrı olarak buraya tıklayarak Samsung’un değişim kampanyasından kendi akıllı telefonunuz için ne kadar indirim sağlayabileceğini de öğrenebilirsiniz.
 

Samsung

Galaxy S8 - Maksimum 1800 TL
 
Galaxy S8+ - Maksimum 2150 TL
 
Galaxy Note 8 - Maksimum 2600 TL
 

Apple

iPhone 8 - Maksimum 2750 TL
 
iPhone 8 Plus - Maksimum 3750 TL
 

LG

V20 - Maksimum 800 TL
 
LG G6 - Maksimum 900 TL