BİM şova devam ediyor ve Samsung'un yeni modellerinden Galaxy Note 8 için büyük bir kampanya hazırlıyor...

BİM'den Note 8 Kampanyası!

Geçtiğimiz haftalarda görüntüsü yayınlanan bir afiş, BİM’in uygun ücrete Galaxy Note 8 satacağını gösteriyordu. Her ne kadar bu durum ilk bakışta şaşkınlık yaratsa da, BİM’in indirimli ücrete iPhone X sattığını düşününce şaşırtıcı bir vaziyet değil.
 
Bu tür haberler ilk etapta doğruluğu konusunda şüphe uyandırıyor ve araştırıp doğruluğunu onaylamadan inandırıcı gelmiyor. Biz de bunun doğruluğunu araştırdık ve BİM genel merkezini aradığımızda, Galaxy Note 8’in satışa sunulacağı bilgisini doğrulattık.
 
 
Edindiğimiz bilgiye göre Galaxy Note 8, İstanbul Tuzla ve Esenyurt’ta bulunan Esenkent BİM şubesi tarafından yarın satışa sunulacak. Kaç adet Galaxy Note 8 satılacağı ile alakalı bir bilgimiz yok ancak, sınırlı sayıda olacağı şüphesiz.
 
Galaxy Note 8'in satılacağını gösteren BİM afişinde telefonun Snapdragon 835 çip setine sahip olduğu görülüyor. Ancak Samsung Note 8 Türkiye’de Exynos 8895 işlemcili sürümü ile satılıyor. Snapdragon işlemcili sürüm ise genelde Kuzey Amerika'da piyasaya sürüldü. İlanda telefonun iki yıl garantili olduğu belirtilmiş.
 
Afişteki bilgilere göre; Galaxy Note 8, 3.299 TL ücret ile 23 Mart'tan itibaren satışa sunulacak. Afişte Samsung Galaxy Note 8’in yanında Samsung hızlı şarj satışı olacağı da görülüyor.