Teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren Marketing Meetup, 5'inci seneninde dünyanın yurttaşlık alan ilk insansı robotu Sophia'yı ağırlayacak. 19 Nisan'da ilk sefer Türkiye'ye gelecek Sophia, son seansta sahneye çıkarak sualleri cevaplayacak.

Vatandaş robot Sophia sosyal medyadan soru alacak

 
Merak edenler Sophia için suallerini, #SophiayaSor hashtag'i altında twitter veyahut facebook üzerinden sorabilecek. Sophia'ya en yaratıcı suali soran, Marketing Meetup'a ücretsiz katılım hakkı kazanacak.
 
Hanson Robotics ve Las Vegas Üniversitesi tarafından geliştirilen; son olarak ilave eden ünitelerle tam bir bedene kavuşan dünyanın ilk insansı robotu Sophia, pek çok Avrupa ülkesinden önce ilk sefer Türkiye'ye gelecek. Bu sene 5'incisi düzenlenecek olan Marketing Meetup'un misafiri olacak Sophia, 19 Nisan'da merak edilen sualleri sahneden cevaplayacak.
 
Odak noktası "tecrübe" olan ve iş hayatının milli ve evrensel dehalarını bir araya getirecek Marketing Meetup öncesi, Sophia'ya sual sormak isteyenler, #SophiayaSor hashtag'i altında twitter ya da facebook üzerinden soru sorabilecekler. Meraklılardan gelecek sorulara Sophia, 19 Nisan'da Uniq İstanbul'da düzenlenecek Marketing Meetup sahnesinden cevap verecek. Ayrı olarak, #SophiayaSor hashtag'ine iletilecek en yaratıcı meselenin sahibi, Marketing Meetup'a ücretsiz katılım hakkı kazanacak.