Yeni nesil akıllı telefon sektöründen uzak kalan Nokia, piyasaya çift kameralı Nokia 9'la bomba gibi girmek istiyor... İşte detaylar:

2 kameralı Nokia 9 geliyor!

Nokia’nın üretim haklarına sahip HMD Evrensel, Nokia 9’un da tanıtılacağı düşünülen MWC 2018 etkinliği için davetiye yayınladı. Çok sayıda sızıntısını gördüğümüz Nokia 9’un şimdi de Amazon'da birkaç savunucu kılıfı yayınlandı.

Amazon'da ilk gördüğümüz Nokia 9 kılıfları,kılıf üreticisi HualuBro tarafından üretildi ve Amazon'da ansızın fazla satıcı tarafından satıldı. Ancak şimdi, değişik kılıf üreticileri tarafından birkaç kılıf daha listelendi. Popüler cep telefonu üreticisi Terrapin, internet sitesinde aynı tasarıma sahip Nokia 9 savunucu kılıflarını yayınladı. Özel kılan bu savunucu kılıfın amiral gemisinin emele uygunluğunu da ortaya çıkardığı 9'dur. Listelerin çoğuna Nokia 9'un bir takım 3D görüntüleri eşlik ediyor ve bu da tasarımın hem ön hem de arka tarafının nasıl olduğunu ortaya koyuyor.

Görüntüler, kenardan kenara ekran ve çift kamera heyetimi gibi bir takım sızıntıları doğruluyor. Ayrı olarak, tüm görüntülerde yer alan parmak izi sensörü arka kameranın hemen altında bulunuyor.