Mercedes'in düşleri süsleyen otomobili S-Serisi Coupe, neredeyse ağırlığı kadar uyumlu olan bir fiyat ile ülkemizde satışa sunuldu. İşte Detaylar..

Yeni Mercedes S-Serisi Coupe Satışa Sunuldu!

Geçtiğimiz Eylül ayında Alman otomobil devinin amiral gemisi denilen S-Serisi’nin sedan sürümünü ülkemizde satışa sunan Mercedes, şimdi de daha sportif bir otomobil isteyenler için Mercedes S-Serisi Coupe’yi Türkiye’de satışa sunuyor.
 
Sportif tasarımı ile hitap ettiği kitleyi ilk bakışta belli eden S-Serisi Coupe, düzeyinden beklenen tüm gelişmiş teknolojileri de bünyesinde barındırıyor. Yeni bir krom alt eklentiye ve geniş hava girişleri bulunan bir ön tampona sahip olan S-Serisi Coupe, yeni yan marşpiyeleri ve V12 görünümünde çift egzoz çıkışı ile dinamik görünüm sağlıyor.
 
Mercedes S-Serisi Coupe’da bulunan Linguatronic 450 sesli komut sistemi, bilgi ve eğlence sistemlerinin çok üzerine çıkarak abuhavalandırmadan koltukların masaj işlevine kadar pek çok özelliğin sesli komut sistemi ile yönetilebilmesine olanak sağlıyor. Özerk araçlar için de hazırlıklara başlayan Mercedes, S-Serisi Coupe’da yolu tarayarak süspansiyonların sertliğini ayarlayan bir teknoloji alt yapısı kullandı.
 
Peki böyle bir lükse sahip olmanın bedeli nedir? Kullandığınız otomobil sadece keyifli ve konforlu bir sürüş değil, son teknoloji ile donatılmış lüks bir ‘araç’ sunuyor. Haliyle böyle bir araca sahip olmak da her babayiğidin harcı değil. 2018 model Mercedes S-Serisi Coupe, Türkiye’de 1.257.700 TL’den başlayan ücretlerle satışa sunulmuş vaziyette.