Türk Telekom ve McAfee, Türk Telekom Total Protection için güçlerini birleştirdi. Türk Telekom müşterilerinin verileri artık daha güvenli.

McAfee ve Türk Telekom'dan iş birliği

McAfee ve Türk Telekom stratejik ortaklıklarını genişletti ve değişik türdeki pek çok alete güvenlik sağlayan Türk Telekom Total Protection isimli yeni çözümlerini duyurdu.
 
Bu iş birliği dahilinde Windows ve Mac tabanlı bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilen yeni savunma çözümü, Mart 2018'den itibaren Türk Telekom'un mobil ve genişbant müşterilerine sunulacak.
 
Kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun olarak değişik paketler arasında seçim yapabilecek. Türk Telekom Total Protection müşterilerin sahip olduğu veriyi, vesikaları ve aletleri virüslere, istenmeyen içeriklere ve zarar veren yazılımlara karşı savunacak.
 
 
McAfee ve Türk Telekom arasındaki ortaklık, telekom öncüsünün bilgisayarlar için sunduğu internet savunma çözümüne kadar uzanıyor. Türk Telekom, abonelerine 10 senedir McAfee güvencesiyle PC savunma hizmeti sunuyor.
 
Türk Telekom Total Protection, firma tarafından müşterilerine sunulan ve farklı türdeki pek çok aleti kapsayabilen ilk savunma çözümü olarak önem taşıyor.