Her biri alanında lider özelliklere sahip CEO ve üst düzey yöneticiler Liderlik ve Kariyer Zirvesi’nde üniversite öğrencileriyle buluşuyor.

Liderlik ve Kariyer Zirvesi 17-18 Şubat'ta Gerçekleşecek!

ODTÜ İşletme Topluluğu, düzenleyeceği Öncülük ve Kariyer Doruğu etkinliği ile tüm Türkiye’den üniversite öğrencilerini misafir ediyor. Katılımcılara iş dünyasını tanıma ve şahsi gelişim olanağı sağlarken bir yandan da network edinmelerine destek veriyor. Kariyer, öncülük ve iş hayatı ile ilgili tecrübelerini paylaşmak üzere CEO ve üst düzey yöneticiler ile öğrencileri buluşturuyor.
 
Doruk, 17-18 Şubat 2018 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kurultay Merkezi’nde tüm üniversite öğrencilerine açık bir şekilde oturum ve seminerler şeklinde yapılacak. Etkinlik katılımcıların da sual sorabileceği interaktif bir şekilde gerçilave ediştirilecek. Sektörlerinde öncü konumlara sahip Nazmi Civil, Charlotte Anne Lamprecht, Ruslan Abil, Sinem Sandıkçı Gökçen ve Kılıç Arslantürk gibi isimlerin katılacağı etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye erişmek için liderlikvekariyer.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
En az 10 seansa katılan katılımcılara “Liderlik ve Kariyer Doruğu Sertifikası” verileceği ve konaklama seçeneği de bulunan biletler için buraya tıklayabilir, ayrı olarak etkinlik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Liderlik ve Kariyer Doruğu'18 etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.