'Dedektif Carter' olarak tanıdığımız komedyen Chris Tucker, katıldığı bir programda Bitirim İkili 4'ün çekileceğini doğruladı.

Hazır Olun: Bitirim İkili 4 Geliyor!

Çocukluğu 2000’li senelere eşit gelenler için Bitirim İkili veyahut özgün isimi ile Rush Hour serisi, unutulmaz filmler arasındadır. İlk filmi 1998 seneninde vizyona giren serinin ikinci filmi 2001 seneninde, üçüncü film ise 2007 seneninde sevenleri ile buluşmuştu. Son filmin üzerinden geçen 11 sene hemen peşinden serinin 4. filminin geleceği de netleşti.
 
Dünyaca ünlü spor kanalı ESPN’nin ‘The Plug’ isimli podcast’ine misafir olan ‘dedektif Carter’ olarak bildiğimiz Chris Tucker, dolambaçlı olarak Bitirim İkili 4’ün çekilip çekilmeyeceğini açıklaması için kendisine yöneltilen Jackie Chan ile yine bir araya gelip gelmeyecekleri sualine pozitif cevap vererek serinin en iyi filmini çekeceklerini söyledi.
 
 
Bitirim İkili 4 için yönetmen koltuğuna Brett Ratner’ın oturması bekleniyor. Jeff Nathanson’ın yazacağı senaryo, bir fenomen haline gelen ‘dedektif Carter ve Lee’ ikilisini yine bir araya getirecek. Gerçek bir polisiye olan seride aksiyon da komedi de şu ana kadar hiç eksik olmadı ve 4. filmde de olması beklenmiyor.
 
Geçtiğimiz sene The Cruz Show’a katılan Jackie Chan, Bitirim İkili 4 için çalışmalar gerçilave ediştirdiklerini doğrulamıştı. O vakit henüz senaryo üzerinde çalıştıklarını belirten Chan, Chris Tucker’ın da senaryoyu kabul etmesi halinde film için çalışmalara başlayacaklarını söylemişti. Efsanevi ikiliyi yeniden beyaz perdede bir arada görmek netlikle keyifli olacaktır.