AÖF sınavları neticeleri için binlerce öğrenci Anadolu Üniversitesi'nden yapılacak açıklama için soluğunu tuttu. AÖF final sınavı sonuçlarını bekleyen öğrenciler, sınav neticelerinin izah edileceği tarihi araştırıyor. Peki 2018 Açıköğretim AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

Aöf Sınav Sonuçları Açıklanması Bekleniyor(Bugün)

AÖF sınavları  neticeleri için binlerce öğrenci Anadolu Üniversitesi'nden yapılacak açıklama için soluğunu tuttu. AÖF final sınavı sonuçlarını bekleyen öğrenciler, sınav neticelerinin izah edileceği tarihi araştırıyor. Peki 2018 Açıköğretim AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?


2018 AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? AÇIKÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR ?

Anadolu Üniversitesi tarafından geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen AÖF final sınavlarına katılan öğrenciler, sınav neticelerini araştırıyor. Açıköğretim öğrencileri mezun olabilmek için iyice hazırlandıkları sınavın hemen peşinden sonuçlar için bekleyişini sürdürüyor. Ancak, AÖF sınav neticeleri daha açıklamadı. Anadolu Üniversitesi'nin yayınladığı ilana göre, sınav neticeleri uygulanan sınavın ardından 15 gün içerisinde açıklanmaktadır. Buna göre AÖF final sonuçlarının bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Açıköğretim sınav sonuçları açıklandığı anda teknolojiyerim.com dan öğrenebilirsiniz.

Öğrenci otomasyonuna ulaşmak için buraya tıklayın.

AÖF 2. DÖNEM KAYITLARI NE ZAMAN ?

AÖF 2. dönem kayıt yenileme işlemleri 12 Şubat 2018 tarihinde başlayacak ve 23 Şubat Cuma günü bitecek. Anadolu Üniversitesi tarafından mazeretli kayıt tarihi ise 23 Şubat olarak belirlendi.

AÖF bahar dönemi vize imtihanı 14-15 Nisan 2018 tarihinde yapılacak. Bahar dönemi final imtihanı 02-03 Haziran 2018 tarihinde uygulanacak. 2017-2018 öğretim senesi üç ders imtihanı ise 21 Temmuz 2018'de gerçekleştirilecek.