Rap müziğin popüler isimlerinden biri olan 50 Cent'in hata sonucu Bitcoin milyoneri olduğuna konusunda açıklamaları yalan çıktı.

50 Cent'in Bitcoin yalanı deşifre oldu

Özellikle geçtiğimiz sene yaşadığı astronomik artış ile yatırımcısına hatırı sayılır kar ettiren Bitcoin, alakanç haberlere hane sahipliği yapmaya devam ediyor.
 
 
Geçtiğimiz haftalarda 42 yaşında olan Curtis Jackson veyahut sahne ismi ile 50 Cent, dalgınlığı sayesinde yanlışlıkla Bitcoin milyoneri olduğunu açıklamıştı. 
 
2014 yılında, yeni çıkarttığı 'Animal Ambition' isimli albümünün satış seçeneklerine Bitcoin’i de ilave eden 50 Cent, yıllarca hesaplarını kontrol etmediğini öne sürmüş ve bu hamlesi ile milyonlarca dolar kazandığını açıklamıştı.
Rap müziğin popüler isimlerinden biri olan 50 Cent'in yanlışlıkla Bitcoin milyoneri olduğuna dair açıklamaları yalan çıktı.
 
Son dönemde iflasın eşiğinde olan 50 Cent'in mahkemeye sunduğu dokümanlara erişen AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ medyası bu vesikalarda 50 Cent'in bu açıklamasını tekzip eden bilgilere erişti.
 
50 Cent geçtiğimiz aylarda Bitcoin ile 8 milyon dolar kar ettiğini açıklamış ve uzun süre bu hatası ile çok konuşulanlar arasına girmişti.