Sporculara özgün kıyafet ve donanım sağlayan Decathlon'un Bluetoothlu koşu beresi, kablosuz müziğin keyfini çıkarmanız için yeni bir ürün geliyor!

Bluetooth'lu Bereler Geliyor!

70 değişik spor dalında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test2 edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük ücretlerde sunuyor. Decathlon şimdi de koşucuların hayatını kolaylaştıracak yenilikçi bir ürün yarattı: Kalenji Bluetooth'lu koşu beresi!
 
 
Soğuk havalarda koşucuların kafalarını sıcak tutmak için tasarlanan Kalenji Bluetooth'lu koşu beresiyle artık kablo olmadan müziğinizi dinleyebilirsiniz.
 
Birkaç saniyede Akıllı telefonunuzu bluetooth ile eşleştirerek hem koşarken kablosuz müzik dinleyebilir hem de kulaklıklara entegreli mikrofonuyla telefona cevap verebilirsiniz! Yağmura karşı dayanıklı olan Kalenji berenin yanındaki + veya - ile sesi de kolayca ayarlayabilirsiniz.
 
Micro-USB aracılığıyla şarj edilme özelliğine sahip olan bu yenilikçi bereyle 5 saate kadar müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.