BİM İcra Heyeti Azası Haluk Dortluoğlu, 1100 TL indirimli iPhone X satışlarının 1500 aletle hudutlu olduğunu izah ederken satışların gerçekleştiği mağazaları da duyurdu.

BİM, iPhone X kampanyası ayrıntılarını açıkladı!

Önceden de yaptığı uygun ücretli teknolojik alet satışlarıyla dikkat çeken ve yakın dönemde gerçilave ediştirdiği uygun ücretli PS4 satışı ile tüketicilerini memnun eden, Türkiye’nin en değerli 7. şirketi konumunda bulunan BİM’in bugüne özel olarak mağazalarında iPhone X satışı gerçilave ediştireceğini geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk.
 
BİM’in uygun ücretli olarak iPhone X satışı gerçilave ediştirileceği biliniyor olsa da satışların hangi mağazalarda yapılacağı netlik kazanmamıştı. BİM Finans Dolaysızörü (CFO) ve İcra Kurulu Üyesi Haluk Dortluoğlu, kaç adet iPhone X satışı gerçilave edişeceğini ve satışların hangi mağazalarla sınırlı olduğunu açıkladı.
 
 
Toplamda 1500 adet iPhone X satışı gerçilave ediştireceklerini bildiren Haluk Dortluoğlu, ‘’5 bölgenin mağazalarında satacağız. Yeterince tedarik edilmeyince böyle olabiliyor. Tuzla, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Gaziantep, Diyarbakır ve Sivas'taki mağazalarımızda satacağız.’’ dedi. Bu mağazalara yakın olan takipçilerimiz, iPhone X’a 1100 TL indirim ile 4999 TL’ye sahip olabilirler.